hanomag

Firma Atlas Copco

Atlas Copco to firma, która zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem urządzeń połączonych z tematyką technik górnictwa i również budownictwa, technik sprężonego powietrza, oraz technik przemysłowych. Przedsiębiorstwo to jest znane na całym świecie, a sprzęt, którym rozporządza używany jest do międzynarodowych projektów. W Polsce reprezentantem firmy jest Atlas Capco Polska sp. z o.o., zaś jego główne biuro znajduje się w Warszawie.
Firma ta rozporządza produktami rozdzielonymi na trzy grupy. Pierwszą z nich są maszyny takie jak sprężarki i generatory, hanomag a pośród nich można wydzielić: sprężarki stacjonarne, mobilne, urządzenia do uzdatniania powietrza, generatory prądu, turbo ekspandery oraz sprężarki gazów procesowych. Inną grupą sprzętów są maszyny budowlane oraz górnicze , do których zaliczają się: wiertarki pneumatyczne, rozmaitego rodzaju wiertnice, narzędzia do wyburzania, wozy podziemne, maszyny do prac drogowych i sprzęty geoinżynieryjne. Firma zajmuje się także produkcją i wynajmem narzędzi pneumatycznych oraz układów montażowych.
Atlas copco to przedsiębiorstwo, które szczególną uwagę zwraca na wydajność oraz jakość proponowanych usług oraz sprzętu. Istotnym aspektem wyróżniającym tę firmę jest troska o bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dzięki tym cechom i trwałym towarom firma zajmuje wiodące miejsce na świecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s