neuson 1703

Młot pneumatyczny.

Do budowy rozmaitego rodzaju inwestycji, naprawy dróg lub innych działań budowlanych, konieczne są często specjalistyczne narzędzia i również maszyny. Maszyna budowlana, jaka używana jest do indywidualnych czynności musi być należycie obsługiwana, a osoba używająca niej powinna być przygotowana pod względem teoretycznym i praktycznym. Maszyny budowlane można rodzielić na kilka odmian. Są nimi m.in. maszyny do robót ziemnych, drogowych, sprzęty do odwadniania, urządzenia do prac polowych, maszyny do produkcji i transportu betonu, maszyny do transportu samochodowego, urządzenia pomocnicze itp.
Jednym z notorycznie wykorzystywanych narzędzi jest młot pneumatyczny. Jest to urządzenie mechaniczne używane przy pracach budowlanych, drogowych i również górniczych. Jest to mechanizm zasilany sprężonym powietrzem. Posiada on tłok, który porusza się w górę i w dół. Po naciśnięciu zaworu otwiera dopływ powietrza, które przepływa do dolnej części cylindra. W tym momencie tłok przesuwa się do góry, a będące nad nim powietrze spręża się neuson 1703. Ruch tłoka podnosi zawór. W następnej kolejności sprężone powietrze popycha tłok z całą siłą do dołu.
Młoty pneumatyczne służą do kruszenia przeróżnego rodzaju tworzyw ,a także towarów.
W czasie pracy przyrząd wytwarza głośne dźwięki, stąd żądane jest stosowanie różnego typu ochraniaczy na uszy, a również na całe ciało.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s